Farmaceuci i apteki

pharmind to wszystko czego potrzebujesz, aby skutecznie wprowadzić swój produkt na rynek, wypromować go, efektywnie podnosić jego sprzedaż oraz codziennie edukować farmaceutów w zakresie jego stosowania.

12 400
aptek
56 000
farmaceutów
98%
aptek

pharmind BLOZ

BLOZ (Baza Leków i Środków Ochrony Zdrowia) jest wykorzystywany przez dziesiątki tysięcy farmaceutów, korzystających z różnego oprogramowania. Zadbaj o to, aby każdy farmaceuta miał łatwy dostęp do aktualnej wiedzy o Twoim produkcie, np. podczas obsługi pacjenta lub przygotowywania zamówienia do dostawcy.

pharmind BLOZ to miejsce, od którego powinieneś zacząć. Sprawdź, czy mamy w niej zarejestrowane wszystkie Twoje produkty i czy zawarte w niej informacje są kompletne.

Wprowadzenie informacji o Twoim produkcie do pharmind BLOZ jest bezpłatne.

Dowiedz się więcej o pharmind BLOZ Dowiedz się więcej o BLOZ

pharmind PROMO

Farmaceuta zobaczy go na powitanie –
bezpośrednio po zalogowaniu się do systemu aptecznego.

pharmind PROMO – zobacz jakie to proste

Zainwestuj kilkadziesiąt sekund, aby poznać pełne portfolio naszych usług reklamowych do farmaceutów.

Video

pharmind GRID

pharmind GRID to ścisła i wielopoziomowa współpraca z aptekami. W ramach pharmind GRID dostęp do danych rzeczywistych z aptek to tylko fundament, na którym możesz wznieść strzelistą i nowoczesną konstrukcję.

pharmind GRID to nowa nazwa dla znanych i powszechnie wykorzystywanych Programów Partnerskich OSOZ. Zdecydowaliśmy się na tą zmianę, gdyż aktualnie oferowana funkcjonalność znacząco wykracza ponad to, co niosła za sobą poprzednia nazwa.

pharmind GRID Raptek

pharmind GRID Raptek – to fundament, który umożliwia zacieśnienie współpracy z aptekami. Dostęp do danych rzeczywistych, a więc wysoka świadomość zachodzących procesów, zmieni Twój sposób zarządzania. Dane mogą być prezentowane z dokładnością do pojedynczej transakcji w aptece, a ich zakres jest bardzo szeroki: sprzedaż, zakupy, magazyn, udziały w rynku, zamienniki. Warto też zwrócić uwagę na fakt, że dla produktów objętych raportowaniem, aktywowane są mechanizmy w systemie aptecznym, które wspierają zapewnienie najwyższej jakości danych.

pharmind GRID Benefiter

pharmind GRID Benefiter – to pakiet narzędzi, które skutecznie inspirują farmaceutów oraz apteki do wspólnych działań. Ogólny mechanizm promocji i naliczania punktów najczęściej jest aktywowany w obszarze sprzedażowym i zakupowym. Jednak może zostać także wykorzystany do zachęcania farmaceutów do odbycia szkoleń, wypełniania ankiet lub innych aktywności. Całość domykają narzędzia rozliczeniowe.

pharmind GRID Mentor

pharmind GRID Mentor – to sprytny i wygodny sposób na przekazanie wiedzy o Twoich produktach do farmaceutów, bezpośrednio w systemie aptecznym. Praktycznie z dnia na dzień możesz objąć akcją edukacyjną prawie wszystkie apteki. Każde szkolenie może zakończyć się testem i ewentualnym naliczeniem punktów (w tym przyznaniem punktów edukacyjnych). A dla szczególnie zapracowanych farmaceutów zapewniliśmy możliwość odbycia kursu z dowolnego miejsca i w dowolnym momencie, za pośrednictwem internetowego „Serwisu Farmaceuty”.

pharmind GRID Disco

pharmind GRID Disco – to nowatorskie podejście do rozliczeń finansowych z aptekami, bez zmiany procesów logistycznych. Umożliwia rozliczanie wszelkich rabatów w sposób całkowicie zautomatyzowany i w pełni transparentny. Narzędzie to może być wykorzystywane do uproszczenia rozliczeń także w przypadku, gdy aktualnie to apteki wystawiają dokumenty księgowe do producenta.

pharmind GRID Deal

pharmind GRID Deal – to możliwość obsługi całego procesu kontraktowania od A do Z, zaczynając od ustalenia warunków współpracy i zawiązania kontraktu a następnie wspomagania jego realizacji, monitorowania i kończąc na rozliczeniu finansowym. Serwis jest w pełni zintegrowany z systemem aptecznym oraz z rozwiązaniem dedykowanym do zarządzania siecią aptek (cała sieć przystępuje do projektu poprzez jeden klik). Dzięki temu farmaceuci i osoby zarządzające są na bieżąco informowani o pozycjach zagrożonych brakiem realizacji, co znacząco podnosi szanse na pełną realizację kontraktu.

pharmind GRID Order

pharmind GRID Order – to pakiet narzędzi, kompleksowo wspierający proces pozyskiwania zamówień. Przykładem może być opcja Zamówienia Automatyczne, dzięki której znacząco podniesiona zostanie dostępność produktów dla pacjentów. Po jednokrotnym wskazaniu przez aptekę hurtowni farmaceutycznej, system apteczny samodzielnie, jednak zgodnie z wytycznymi od producenta, dba o odpowiednie zatowarowanie apteki. Otwiera to nowe możliwości, zwłaszcza w kontekście współpracy z aptekami pozatargetowymi.

pharmind EDI

pharmind EDI – to możliwość zautomatyzowania przepływu dokumentów pomiędzy Tobą a klientami. pharmind EDI stanowi doskonałe uzupełnienie dla projektów pharmind GRID, jednak może być realizowane także samodzielnie.

Przesyłanie ofert i promocji do aptek

Przyjmowanie zamówień z aptek

Analiza zamówień i automatyczne przekazywanie do hurtowni

Udostępnianie faktur dla aptek

Dowiedz się więcej o pharmind EDI

Dane statystyczne – PEX

Jeśli nie potrzebujesz tak szczegółowych danych, jakie dostarczamy w ramach pharmind GRID a szukasz opracowań, które pozwolą Ci spojrzeć na rynek apteczny całościowo – koniecznie sprawdź ofertę PEX. PEX udostępnia analizy statystyczne na poziomie kraju oraz w podziałach regionalnych.

Rozwiązania PEX idealnie współgrają z pharmind GRID – jeżeli prowadzisz większy projekt, to np. możesz rozważyć zmianę sposobu oceny przedstawicieli aptecznych. Ich aktywności w aptekach, objętych projektem pharmind GRID będą oceniane na podstawie danych rzeczywistych, w pozostałym zakresie skorzystasz z danych statystycznych. To tylko jeden z wielu przykładów, jak można sprytnie połączyć oba podejścia, aby osiągnąć optymalny efekt.

Dowiedz się więcej o PEX

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszymi rozwiązaniami?
Daj nam znać teraz, a skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.

Powrót na górę strony