Pacjentki i pacjenci

pharmind pomoże Ci skutecznie dotrzeć do milionów pacjentów z wiedzą o Twoich produktach.

8 000 000
odsłon miesięcznie
5 000 000
sesji miesięcznie
3 000 000
pacjentów miesięcznie

pharmind BLOZ

BLOZ (Baza Leków i Środków Ochrony Zdrowia) stanowi wiarygodne źródło wiedzy dla milionów pacjentów, korzystających z serwisu KtoMaLek.pl lub z aplikacji mobilnej VisiMed. Zadbaj o to, aby oni wszyscy mieli łatwy dostęp do aktualnej wiedzy o Twoim produkcie.

pharmind BLOZ to miejsce, od którego powinieneś zacząć. Sprawdź, czy mamy w niej zarejestrowane wszystkie Twoje produkty i czy zawarte w niej informacje są kompletne.

Wprowadzenie informacji o Twoim produkcie do pharmind BLOZ jest bezpłatne.

Dowiedz się więcej o pharmind BLOZ Dowiedz się więcej o BLOZ

Reklama w KtoMaLek.pl

KtoMaLek.pl to serwis przeznaczony dla pacjentów, poszukujących także Twoich produktów w okolicznych aptekach. Każdego miesiąca miliony pacjentów sprawdza ich dostępność w ponad 10 000 aptek. Skorzystaj z okazji i zareklamuj się im (reklama banerowa oraz artykuły tematyczne).

Część z nich odwiedza Twoją stronę www – osadź na niej nasz widżet, aby po jednym kliknięciu dowiedzieli się, gdzie kupią Twój produkt.

Reklama w LekarzeBezKolejki.pl

LekarzeBezKolejki.pl to serwis przeznaczony dla pacjentów, którzy chcą szybko znaleźć lekarza w swojej okolicy, umówić się do niego na wizytę, a czasem także pozyskać teleporadę. Każdego miesiąca nasz serwis odwiedza ponad 1 000 000 pacjentów. Skorzystaj z okazji i zareklamuj się im (reklama banerowa oraz artykuły tematyczne).

VisiMed – Twoja apka mobilna, nasza technologia

Planujesz wprowadzić swoją apkę mobilną dla pacjentów, jednak obawiasz się, że jej wytworzenie będzie bardzo kosztowne i skomplikowane, a funkcjonalność niezbyt rozbudowana? Skorzystaj z naszego dojrzałego rozwiązania, stworzonego z myślą o pacjentach – aplikacji VisiMed.

Wybierz interesujące Cię funkcje, dołóż kilka własnych rozszerzeń, dostosuj graficznie a całości nadaj swoją nazwę. Dzięki temu w krótkim czasie dostarczysz pacjentom ciekawe rozwiązanie. Zbyt skomplikowane? Nie ma problemu – możesz także wyposażyć nasz VisiMed w przygotowane przez Ciebie funkcjonalności, o ile dotyczą one obszaru ochrony zdrowia.

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszymi rozwiązaniami?
Daj nam znać teraz, a skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.

Powrót na górę strony