Hurtownie farmaceutyczne

pharmind to pakiet rozwiązań, dzięki którym skutecznie zacieśnisz współpracę z hurtowniami farmaceutycznymi.

100
kluczowych oddziałów
hurtowni
60 000
produktów możliwych
do monitorowania
95%
kluczowych oddziałów
hurtowni

pharmind BLOZ

Pamiętaj, że BLOZ (Baza Leków i Środków Ochrony Zdrowia) jest wykorzystywana w prawie każdej hurtowni farmaceutycznej. Nowe kartoteki towarowe zakładane są tu na podstawie wzorca z BLOZ, a dzięki nadanym przez nas identyfikatorom, dystrybutorzy mogą komunikować się z aptekami drogą elektroniczną. Nim jakikolwiek produkt opuści Twój magazyn, upewnij się, że jest zarejestrowany w naszej bazie.

pharmind BLOZ to miejsce, od którego powinieneś zacząć. Sprawdź, czy mamy w niej zarejestrowane wszystkie Twoje produkty i czy zawarte w niej informacje są kompletne.

Wprowadzenie informacji o Twoim produkcie do pharmind BLOZ jest bezpłatne.

Dowiedz się więcej o pharmind BLOZ Dowiedz się więcej BLOZ

pharmind EDI – zamówienia z aptek

Rutynowo apteka zamawia towary w hurtowni farmaceutycznej. Jednak czasem chcesz mieć większą kontrolę nad procesem dystrybucji – np. gdy lek jest narażony na proceder wywozowy. W takim przypadku apteka składa zamówienie bezpośrednio u producenta, wskazując hurtownię, która to zamówienie ma zrealizować. Weryfikacja poprawności zamówienia po stronie producenta odbywa się zazwyczaj automatycznie. Jednak w przypadkach szczególnych wysyłamy alert do operatora, aby to człowiek podjął ostateczną decyzję. Poprawnie zweryfikowane zamówienia od razu przesyłamy do wskazanej hurtowni.

Chciałbyś, żeby apteki mogły zamawiać w hurtowniach bezpośrednio z promocji przedstawicielskich – to także potrafimy obsłużyć.

pharmind EDI – zamówienia przedstawicielskie

Automatyczna obsługa zamówień przedstawicielskich w hurtowniach farmaceutycznych to nic wielkiego, można rzec – standard.

Czymś co wyróżnia nasze rozwiązanie, jest integracja tego procesu z systemem aptecznym, wykorzystywanym przez ponad 90% aptek.

Zamówienie wysyłane jest równocześnie do hurtowni oraz apteki, dzięki czemu także apteka może śledzić jego realizację, elektronicznie potwierdzić jego poprawność u dostawcy oraz automatycznie zweryfikować zgodność z dostawą, podczas przyjęcia towaru.

pharmind EDI – wymiana dokumentów handlowych

Usprawnianie procesów i eliminowanie błędów, to stałe cechy optymalizacji. Również we współpracy z hurtowniami można się o to pokusić. pharmind EDI wspiera wymianę ofert, zamówień oraz faktur.

pharmind EDI – dane rzeczywiste

Hurtownie farmaceutyczne to ważni kontrahenci, dostarczający Twoje produkty do punktów sprzedaży detalicznej.

Dostęp do danych rzeczywistych (sprzedaż, stany magazynowe) jest dla Ciebie równie istotny, jak ma to miejsce w przypadku aptek.

Dzięki naszym rozwiązaniom, możesz teraz zintegrować dane z tych dwóch obszarów i mieć klarowny ogląd sytuacji rynkowej.

Dostęp do informacji – bieżących, wiarygodnych, uporządkowanych i przekrojowych – jest kluczowy dla skutecznego powiększania przewagi rynkowej nad konkurencją.

pharmind EDI – rozliczanie rabatów

Możliwość ciągłego i wiarygodnego śledzenia przepływu pieniądza, pomiędzy poszczególnymi ogniwami łańcucha dostaw, jest kluczowa. A ręczna realizacja tego procesu jest uciążliwa i podatna na błędy.

Dlatego też zdecydowaliśmy się przygotować rozwiązanie, które pozwala na pełną automatyzację tego procesu.

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszymi rozwiązaniami?
Daj nam znać teraz, a skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.

Powrót na górę strony