Lekarze i placówki medyczne

pharmind w tym obszarze oferuje Ci pakiet rozwiązań, dzięki którym skutecznie dotrzesz do dziesiątek tysięcy lekarzy z wiedzą o Twoich produktach.

5 000
placówek medycznych
35 000
lekarzy
10 000 000
potencjał
wyświetlania reklam
30%
lekarzy

pharmind BLOZ

BLOZ (Baza Leków i Środków Ochrony Zdrowia) jest wykorzystywany przez dziesiątki tysięcy lekarzy, korzystających z różnego oprogramowania. Zadbaj o to, aby każdy lekarz miał łatwy dostęp do aktualnej wiedzy o Twoim produkcie podczas wypisywania recepty.

pharmind BLOZ to miejsce, od którego powinieneś zacząć. Sprawdź, czy mamy w niej zarejestrowane wszystkie Twoje produkty i czy zawarte w niej informacje są kompletne.

Wprowadzenie informacji o Twoim produkcie do pharmind BLOZ jest bezpłatne.

Dowiedz się więcej o pharmind BLOZ Dowiedz się więcej o BLOZ

Reklama Twojego produktu podczas wypisywania recepty

Reklama Twojego produktu, którą wyświetlamy lekarzom podczas wypisywania recepty, to doskonały sposób na trwałe zagoszczenie w ich świadomości. Unikalny sposób jej adresowania zapewni, że kluczowe informacje trafią od adresata w idealnym momencie. Jeśli wcześniej zadbałeś, aby w BLOZ były kompletne informacje o Twoim produkcie, jego merytoryczny opis dodatkowo podniesie skuteczność tej reklamy.

e‑Learning w systemach medycznych

Wyjaśnij lekarzom, gdzie leży największa wartość Twoich produktów, korzystając z platformy e‑learningowej, zintegrowanej z naszymi systemami medycznymi. Nie musisz ich odwiedzać osobiście, aby skutecznie dzielić się wiedzą o nowościach.

Stwórz kursy szkoleniowe o różnorodnej tematyce, które zainteresują lekarzy i wzmocnią świadomość Twojej marki.

Twój system ekspercki (CDSS) w naszych aplikacjach medycznych

Masz ciekawy pomysł na system ekspercki, który może pomóc lekarzom w pracy? Szukasz partnera technologicznego, który pomoże Ci go rozpropagować w środowisku medycznym?

Dobrze trafiłeś! Opowiedz nam o nim a my pomożemy Ci zmienić pomysł w realne narzędzie, które udostępnimy tysiącom lekarzy, korzystających z naszych rozwiązań informatycznych.

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszymi rozwiązaniami?
Daj nam znać teraz, a skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.

Powrót na górę strony